در برقی اتوماتیک و کرکره
ساخت و نصب کانال پلی یورتان
نمایندگی تفال
خرید اتو بخار
زودپز تفال
مرکز فروش توتون
خرید پیپ
تشك طبى
طراحي سايت وردپرسي در كرج طراحي سايت در كرج

تاريخ : ۲۲ خرداد ۱۳۹۷

طراحي سايت وردپرسي در كرج براي 80 درصد كسب و كار ها بهترين و بصرفه ترين گزينه است.شركت طراحان وب با در نظر گرفتن نياز بازار ، با توجه به موقعيت مكاني شركت هاي كرجي و ميزان كشش در اين منطقه پيشنهادي كه به مديران محترم دارد، طراحي سايت وردپرسي در كرج است.

 

طراحي سايت وردپرسي در كرج

در خصوص دليل گفتن اين موضوع در ادامه بطور كامل صحبت خواهيم كرد ولي اگر به اختصار بخواهيم چرايي اين موضوع را بررسي كنيم، مي توانيم به استاندارد بودن، پشتيباني مداوم و درست، موجود بودن امكانات مورد نياز براي استفاده در هر نوع سايت و از همه مهم تر بصرفه بودن اشاره كنيم.

البته قطعا اين موضوع براي تمامي شركت ها صدق نخواهد كرد. برخي مجموعه هاي بزرگ و برند هاي تجاري بسيار مطرح، به صلاح است كه سيستم هاي اختصاصي را براي طراحي وب سايتشان برگزينند.

ما را تا انتهاي اين مقاله دنبال كنيد.

وردپرس چيست و طراحي سايت با وردپرس به چه شكل است؟

وردپرس محبوب ترين سيستم مديريت محتوا براي طراحي وب سايت ، در سطح دنياست. اين سيستم با ايجاد بستري مناسب و ارائه امكاناتي بروز شرايط طراحي سايت با حداقل دانش برنامه نويسي را فراهم كرده است.

استفاده از وردپرس براي طراحي سايت داراي مزايا و معايبي است كه مزاياي آن براي كسب و كار كرجي بيشتر به چشم مي آيد.

 

مزاياي طراحي سايت با وردپرس

  • قالب هاي آماده

در طراحي سايت با وردپرس، مناسب ترين و مرتبط ترين قالب با كسب و كار مدنظر برگزيده مي شود با ايجاد تغييرات و بهينه سازي ساختار، المان هاي مورد نياز در طرح آن سايت انتخاب شده و اقدام به پياده سازي آن مي كنند.

اين مزيت بزرگي از نظر زمان و انرژي در طراحي سايت براي شركت طراح است و از طرفي هم هزينه سفارش همچنين پروژه اي، به مراتب پايين تر از سايت هاي اختصاصي است.

  • پشتباني

مزيت ديگر استفاده از سيستم وردپرس در طراحي سايت استاندارد بودن كد ها و پشتيباني مداوم از آن توسط مرجع اصلي است. وردپرس در بازه هاي زماني كوتاه خود را بروزرساني مي كند و همواره از امكانات جديد آن مي توان استفاده كرد.

  • افزونه ها

در وردپرس علاوه بر قسمت استفاده از قالب هاي مختلف قسمتي تحت عنوان افزونه ها هم قرار داده شده كه در آن مي توان ويژگي هاي متنوعي به سايت اضافه نمود. اين ويژگي ها شامل: امنيت وب سايت ، سئو وب سايت ، دو زبانه سازي سايت ، تبديل سايت به فروشگاه و هزاران افزونه ديگر كه با توجه به كاربرد سايت از آن ها مي توان بهره گرفت.

  • سئو

با استفاده از افزونه هاي بسيار مفيد و با كاربري آسان، سئو محتوا در وب سايت هاي وردپرسي بسيار راحت و استاندارد قابل انجام است.

با بهره گيري از آموزش هاي مختصر در حوزه مقاله نويسي و توليد محتوا كه در امر سئو از اصلي ترين مفاهيم محسوب مي شود، خواهيد توانست رتبه سايت خود را در موتور جست و جو ارتقا دهيد.

اين امر با استفاده از افزونه هاي وردپرس براي شما بسيار آسان خواهد بود.

اما

معايب طراحي سايت با وردپرس در چيست؟

طراحي سايت با قالب هاي وردپرسي علي رغم دارا بودن مزاياي فراوان يك عيب را هم از نظر بنده شامل مي شود كه قطعا بزرگ ترين عيب آن است.

وجود محدوديت هايي در طراحي و توسعه سايت از ويژگي هاي سيستم مديريت محتواي وردپرس است. اين بدين معني است كه شما شايد نتوانيد آن طرح مورد نظر خودتان را بطور دقيق در آن پياده سازي كنيد و براي طراحي سايت مجبور هستيد تا حدي با امكاناتي كه قالب مورد استفاده براي شما تعريف كرده است، نياز هاي خود را براورده كنيد.

اين وجود محدوديت عيب سيستم هاي مديريت محتواي آماده است كه پيشتر عرض كردم براي بسياري از كسب و كار اين ايراد زياد به چشم نمي آيد.

چرا طراحي سايت وردپرس براي كرجي ها

با توجه به كشش بازار و سطح درآمدي 80 درصد كسب و كار هاي استان البرز در كنار خدمات طراحي سايت حرفه اي در كرج ، بر آن شديم تا خدمتي را به شهروندان كرجي ارائه كنيم كه با هزينه كمتر نياز خود در خصوص داشتن يك دفتر مجازي را برطرف نمايند.

البته اين را در نظر داشته باشيد طراحي سايت با وردپرس هم داراي اصول و قوانيني است كه اگر آن ها بطور كامل و دقيق انجام شود، نتيجه گاها از برخي وب سايت هاي اختصاصي هم بهتر خواهد بود.

درست است كه اين خدمت در شركت طراحان وب زير مجموعه اي از خدمات طراحي سايت ارزان در كرج است؛ ولي منظور ما از ارزان سايت هاي 500 هزار توماني نيست!

اين وب سايت بدون توجه به بستري كه در آن اجرا مي شود بايد بتواند نياز هاي شما از يك دفتر مجازي را برطرف سازد. اين امر براي ما هم انرژي و زمان نياز دارد كه بايد بتوانيد با مديريت كردن آن قيمتي به شما ارائه دهيم هر دو طرف به نتيجه اي معقول و درست برسند.

 

منبع : طراحي سايت وردپرسي در كرجارسال توسط كرج وب
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]