در برقی اتوماتیک و کرکره
ساخت و نصب کانال پلی یورتان
نمایندگی تفال
خرید اتو بخار
زودپز تفال
مرکز فروش توتون
خرید پیپ
تشك طبى
قيمت طراحي سايت در كرج طراحي سايت در كرج

تاريخ : ۲۲ خرداد ۱۳۹۷

قيمت طراحي سايت در كرج با توجه به نبود يك تعرفه دقيق و مشخص يكي از اصلي ترين دغدغه هاي صاحبان كسب و كار است كه با چه هزينه اقدام به دريافت اين خدمات كرده و نتيجه مطلوب و بهينه را بدست آورند.

 

قيمت طراحي سايت در شركت هاي كرج

شركت هاي طراحي سايت در كرج هم با توجه به استراتژي هاي متفاوتي كه در پيش مي گيرند، قيمت گذاري هاي مختلفي هم براي خدمات خود در نظر مي گيرند. تعرفه طراحي سايت در كرج با توجه به فاكتور هاي زيادي كه در ارائه خدمات از سوي شركت مربوطه به انجام مي رسد محاسبه مي شود.

در زير قصد داريم چند فاكتور بسيار مهم و تاثير گذار در برآورد هزينه طراحي سايت در كرج را خدمت شما معرفي كنيم تا در مقابل استعلام قيمت از شركت هاي مختلف سوال هاي مهم را از آن ها پرسيده و تصمصم گيري درستي در خصوص تاييد پروژه انجام دهيد.

  • سيستم مديريت محتواي سايت

يكي از عوامل اصلي تاثير گذار در قيمت طراحي سايت همواره سيستم مديريت محتواي سايت است.

بطور كلي سايت ها به دو دسته آماده و اختصاصي تقسيم مي شوند.

سايت اختصاصي به وب سايتي گفته مي شود كه صفر تا صد بدت برنامه نويس و بطور دقيق طبق خواسته كارفرما طراحي شده و هيچ محدوديتي در امكانات و ظاهر آن وجود ندارد.

ولي در طراحي سايت آماده كه محبوب ترين و كامل ترين سيستم مديريت محتواي آن وردپرس است، از سيستمي بهره گرفته مي شود كه از قبل طراحي شده و براي دسته اعظمي از وب سايت ها پاسخ گوي نياز مشتري است چون روز به روز به امكانات آن اضافه مي شود، استاندارد بوده و از پشتيباني قويي از سوي توليد كننده سيستم برخوردار است.

با اين وجود محدوديت هايي در طراحي سايت با قالب هاي آماده وجود دارد كه البته برخي برنامه نويسان قادر به برطرف كردن آن ها هم هستند.

قيمت طراحي سايت در كرج با سيستم هاي آماده طبيعتا پايين تر از سيستم هاي اختصاصي است.

براي كسب اطلاعات بيشتر در خصوص اين دو سيستم پيشنهاد مي كنم حتما مقاله مديريت هزينه ها در طراحي سايت را مطالعه فرماييد.


طراحي سايت ارزان در كرج پيشنهاد ما براي كسب و كار هاي كوچك است. حتما از مقاله لينك شده را مطالعه فرماييد.


  • بهره گيري از گرافيك حرفه اي طراحي سايت

تصاوير بخش بسيار مهمي در طراحي وب سايت شما را ايفا مي كنند. شركت هاي مدرن براي ارائه خدمات مناسب به مشتريان طراحان گرافيكي را به استخدام خود در مي آورد تا تصاوير مورد استفاده در سايت را بصورت اختصاصي براي مشتريان طراحي كنند.

در مواقعي هم با نظر كارفرما پيشنهاد به تصوير برداري و عكاسي صنعتي براي استفاده داخل سايت مي شود كه طبيعتا هزينه جداگانه براي آن محاسبه مي شود.

در نظر داشته باشيد كه شركت هايي كه از تصاوير كپي و آماده بدون هيچ تغيير در وب سايت شما استفاده مي كنند زمان و انرژي بسيار كمتري صرف مي كنند و هزينه اي كه مي گيرند بايد بسيار كمتر باشد.

  • طراحي سايت مطابق با رابط كاربري حرفه اي

يكي از اصولي كه قيمت طراحي سايت در كرج را بسيار مورد تاثير قرار مي دهد، اصول طراحي كاربر پسند است كه در ميان شركت هاي كرجي كمتر ديده مي شود. از اين اصول بر اساس مفاهيمي به نام ux/ui در مقالات طراحي سايت حرفه اي ياد مي شود كه اگر كمي در اين خصوص مطالعه كنيد ديد شما نسبت طراحي سايت تا حدي تغيير خواهد كرد.

نتيجه رعايت كردن اين اصول در واقع تبديل كاربران شما به مشتري و محقق كردن هدف اصلي شما از طراحي يك وب سايت است كه اجرايي كردن آن نياز به يك طراح و مجموعه حرفه اي است كه طبيعتا هزينه آن بالا تر خواهد بود.


در اين خصوص پيشنهاد مي كنم مقاله طراحي سايت حرفه اي در كرج را مطالعه فرماييد.


  • تعداد صفحات و حجم محتوايي وب سايت

يكي ديگر از عوامل بسيار مهم و تاثير گذار در تعيين قيمت طراحي سايت در كرج تعداد صفحات و حجم محتوايي وب سايت در دست طراحيست.

طبيعي است سايتي كه تنها چند صفحه مختصر با اطلاعات، تصاوير و عكس هاي محدود به سفارش مي رسد زمان و انرژي كمتري براي طراحي نياز دارد و قيمت آن پايين تر خواهد بود.

  • بهينه سازي ساختار و محتوا

درصد زيادي از مشتريان طراحي سايت با هدف جذب مشتري و كسب رتبه هاي بالا اقدام به ايجاد سايت مي كنند.

اگر اين مقوله از نظر هزينه اي كاملا جدا با طراحي سايت برآورد مي شود اما همان رعايت كردن اصول و استاندارد هاي سئو ( بهينه سازي سايت ) نياز به يك متخصص و صرف انرژي و زمان دارد تا نتيجه مطلوب را بروز دهد از اين رو شركت هايي كه از همان ابتدا بدون گرفتن هزينه سئو از ساختار استاندارد مبتني بر قوانين گوگل در طراحي سايت استفاده مي كنند، قيمت را بيشتر در نظر مي گيرند.

در برخي رقابت ها ميان كسب كار هاي كم رقابت تر و كوچك، رعايت همين اصول باعث دريافت بازخوردي قابل قبول براي مشتري شده تا حدي كه ديگر نيازي به هزينه براي او نيست.

مطالعه مقاله بهينه سازي سايت در كرج هم براي كساني كه علاقه مند هستند اطلاعات بيشتري در اين خصوص داشته باشند، پيشنهاد مي شود.


جمع بندي

پنج فاكتور بالا تاثير گذار ترين عوامل در تعيين قيمت طراحي سايت در كرج هستند و با توجه به آن ها تعرفه از حدود 300 هزار تومان تا 30 ميليون تومان براي طراحي سايت توسط شركت هاي مختلف در نظر گرفته مي شود.

شما با توجه به نياز هاي اصلي خود در وبسايت مورد نظر مي توانيد موارد پر اهميت تر را در اولويت قرار دهيد و با هزينه بهينه تر به بازخورد مناسب دست پيدا كنيد.

منبع مقاله : قيمت طراحي سايت در كرجارسال توسط كرج وب
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]